Vlastním krejčovský atelier v Jihlavě. Svojí malou firmu jsem založila v roce 2015 poněvadž to byl můj velký sen. Od mala jsem se věnovala šití, ačkoliv jsem vždy chtěla malovat a chtěla jsem být uznávanou malířkou. Avšak šitím jsem byla ovlivněna ze všech stran neboť babička a tety se šití věnovaly. Nakonec nadchlo i mě a mimo krátkých časových období se tomuto oboru věnuji od desíti let. Kromě klasického vzdělání na textilní škole jsem absolovovala tři roky vzdělání  klasické krejčoviny, ze které čerpam dodnes. Samozřejmě se člověk stále učí a stále zjištuje, že se má kam posouvat.

V mém oboru se zabývám dvěmi naprosto odlišnými odvětvími, i když jde samozřejme stále o šití.

Pod značkou Krejčovského ateliéru tvořím svatební a společenské šaty. Je to naprosto specifická záležitost a šaty jsou tvořené  výhradně na zakázku a pro tu danou osobu. Nikdy nejde ušít např. satební šaty na dálku. Vždy musím mít kontakt s tou danou slečnou nebo paní. Vzniká tak skoro až intimní vztah na to , aby mohly být šaty jedinečné.

A druhým odvětvím je Nuggo.

Nuggo je něco co je jen a jen ze mě a s nikým se nemusím na jeho tvoření podílet, je to čistě moje osobní záležitost.

Nuggo je značka, která je určená převážně ženám. Chtěla jsem vytvořit pohodlné, ale přitom příjemné kousky, které můžete nosit do lesa na sport, ale i do města poněvadž je univerzální.

Skládá se z různých kolekcí, používám výrazné  barvy, ale i pastelové  a samozřejmě nechybí ani černá a bílá. Tvořím převážně dlouhé i krátké mikiny, cardigany, kabátky a bundy, šaty i různá pohodlná  trička.

Zakládám si na kvalitních materiálech a zajímavém propracování svých modelů.