Pod touto značkou se nedaleko Pacova, na Hrádku, starají manželé Vítězslav a Markéta Krejčovi od roku 2013 o včely a nabízí med, medovinu a další včelí produkty. Inspiraci pro včelaření hledali například až na vzdáleném Novém Zélandu.  

Aktuálně na Hrádku chovají přibližně 120 včelstev na 6 stanovištích. Krejčovi se snaží chovat včely v co největším souladu s jejich přirozeným životem. K prodeji momentálně nabízí celkem 2 druhy medu (květový, květový pastový), další včelí produkty jako například vosk, rouskovaný pyl nebo propolis. 

Nabídku zpestřují několika druhy medoviny (přírodní, chmelová, bylinná, zrající v akátovém či dubovém sudu). Momentálně jsou dostupné limitované svěží „melomely“ (ovocné medoviny), jako například medovina borůvková, rybízová nebo medovina jablečná tzv. cyser. Po dozrání bude dostupná i medovina zrající ve vinném moštu tzv. pyment. Všechny medoviny vyrábí přírodní cestou za studena, bez povařování.  

V roce 2019 získali za svou přírodní medovinu zrající v akátovém sudu 3. místo v mezinárodní soutěži Mead Madness Cup (kategorie tradičních medovin / subkategorie polosladké). V roce loňském uspěli v soutěži regionální potravina kraje Vysočina s hrádeckou medovinou s chmelovou příchutí. Toto ocenění získali poprvé již před 5 lety s medovicovým medem. 

Medy a ostatní produkty jsou k dostání samozřejmě na Hrádku, některé z nich pak popřípadě v Pacově. Med z Medárny Hrádek mohou zákazníci nalézt i na farmářských trzích na Náplavce v Praze, v online farmářském prodeji Scuk.cz, v obchodních řetězcích Billa (na Vysočině), v Makru nebo třeba v restauraci známého hotelu Alcron. Medovinu lze nově zakoupit také v obchodě Harmonie v Pacově. Své síly loni rozšířili a do týmu přizvali manžele Kačerovi. 

Více informací na www.hradeckymed.cz